Pożegnanie przedszkola…
To była ostatnia uroczystość przedszkolna naszych absolwentów…Od września ruszą do nowych zadań. Powodzenia!
[modula id=”169128″]
To była ostatnia uroczystość przedszkolna naszych absolwentów…Od września ruszą do nowych zadań. Powodzenia!
[modula id=”169128″]
O ruchu dla pieszych teoretycznie wiemy wszystko…
Odbyła się akcja sadzenia bratków przed przedszkolem. Teraz jest kolorowo i pięknie.
Dalszy ciąg zdjęć 🙂
Sto lat dla kolejnej „Piratki”! ❤️
O dinozaurach można mówić i mówić a więc my dzień tych prehistorycznych zwierząt, rozciągnęliśmy na cały tydzień! Zdecydowanie poziom wiedzy…
Karolku jeszcze raz życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Bądź zawsze uśmiechniętym chłopcem! 🙂