Podobne wpisy
Eksperyment z wodą…
Było mokro, ale bardzo ciekawie…
Piątkowe czytanie
W ten piątek gościliśmy mamę Natalki 🙂
Konkurs „Spacer nad Odrą w moim mieście”…
Basia, Lila, Misia i Zosia przygotowały prace plastyczne na konkurs organizowany przez Pałac Młodzieży.
Zaczytani Piraci
Poznajemy kolejne książki…
Czytanie z małym misiem
„Niebosiężne Drzewo” i nie tylko…
Piraci na statku
Korzystamy z ostatnich letnich dni…








