Bezpieczny Przedszkolak – wizyta w kinie

W poniedziałek pierwszy raz mieliśmy okazję wybrać się do kina. Nie była to zwykła wizyta, ponieważ mieliśmy okazję wziąć udział w wyjątkowym projekcie „Bezpieczny Przedszkolak”. Podczas prelekcji na dużym ekranie dowiedzieliśmy się jak bezpiecznie poruszać się po drodze. W kolejnej części miło spędziliśmy czas podczas seansu bajki „Bluey”. To był wspaniały dzień pełen wrażeń!

Podobne wpisy