Podobne wpisy
Piraci na uroczystej Gali Finałowej Iskierki Radości
To był dla nas zaszczyt…
Wyjście do Filharmonii
Dzisiaj byliśmy na cudownym koncercie.
Śnieżne zabawy
Choć myśleliśmy, że już zbliża się wiosna za oknem było widać biały puch.
„Żagielkowe” powitanie…
Ubiegłoroczni „Wikingowie” awansowali do grupy „Piratów”. To właśnie tutaj będziecie, drodzy Rodzice i Bliscy, dowiadywać się tego, czego jeszcze nie…
Zabawy z literą „O”…
Pracowaliśmy w zespołach i ta praca szła całkiem nieźle. Wykazaliśmy się kreatywnością i zaangażowaniem podczas zabaw z literą „O”. Było…
Pożegnanie z „Żagielkiem”…
„Kart w kalendarzu było niemało, codziennie jedną zdejmował czas…”
































