Podobne wpisy
Spotkanie czytelnicze
W piątek gościliśmy mamę Antka 🙂
Urodziny Adama
Dziś nasz Adam miał swoje święto, jeszcze raz życzymy Ci wszystkiego najlepszego! 🙂
Pożegnanie z „Żagielkiem”…
„Kart w kalendarzu było niemało, codziennie jedną zdejmował czas…”
My – „Piraci”!!!
To była praca wg wzoru…
Przyjemność i kondycja czyli „Piraci” w parku Nadratowskiego…
Dawno nas tam nie było…
Europejski Tydzień Sportu
Pogoda to potrafi szyki pomieszać…
























