Podobne wpisy
„Żeglarze” obchodzą Święto Niepodległości w Urzędzie Marszałkowskim
Nasze przedszkolaki zostały zaproszone przez Pana Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego do wspólnych obchodów Święta Niepodległości w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego. Była to…
„Żeglarze” mali i duzi jesteście wielcy!!!
Czas pracy zdalnej już za Nami! Dziękujemy Wam Drodzy Rodzice za cudowną współpracę, a Wam Dzieciaki za zaangażowanie!!!
Wyjście do Multikina prelekcja „Bezpieczny Przedszkolak”
Wczoraj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym seansie kinowym pt. „Bezpieczny Przedszkolak – Bezpieczeństwo na drodze”. Była to doskonała okazja, aby…
PARADA SKANDYNAWSKA Cz.2
A po paradzie….
„Wracamy do teraźniejszości” – Dzień Dziecka
„A teraz wracamy do teraźniejszości” – Dzień dziecka



















































