Centrum Inicjatyw Rodzinnych zaprasza…

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie,

z okazji zakończenia roku szkolnego serdecznie zapraszamy na darmowe konsultacje, które odbędą się w Centrum Inicjatyw Rodzinnych 24.06.2022 r. w godzinach 10:00 – 14:00 w ramach organizowanych przez nas „Dni Rodziny”.

Tematem konsultacji będą miedzy innymi: budowanie relacji, świadome rodzicielstwo oraz nawiązanie empatycznej komunikacji. Będziecie mogli Państwo skorzystać z wiedzy oraz doświadczenia Trenerek, zadać nurtujące Was pytania a także skorzystać z indywidualnej porady. Będziecie Państwo mogli również zasięgnąć  informacji jakie działania Centrum Inicjatyw Rodzinnych ma do zaproponowania w ofercie wakacyjnej oraz jesiennej ramówce warsztatowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszym facebookiem „Centrum Inicjatyw Rodzinnych” gdzie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do odwiedzin

Zespół Centrum Inicjatyw Rodzinnych