Nasza Lila miała dziś swoje święto!
Korzystając z ładnej pogody postanowiliśmy świętować dziś w naszym ogrodzie.
Korzystając z ładnej pogody postanowiliśmy świętować dziś w naszym ogrodzie.
Dzisiaj byliśmy na super wycieczce.
Dzisiaj w drodze do muzeum odkryliśmy i zwiedziliśmy kolejne SZCZECIŃSKIE KOTWICE 🙂
Dzisiaj w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczystość z okazji Świąt Majowych.
Dziś przyszliśmy do przedszkola bardzo uroczyście ubrani.
Dzisiaj odwiedziła nas nasza Ciocia Dyrektor z super informacją!
Dzisiaj byliśmy na cudownym koncercie.
Dzisiaj byliśmy kolejny raz w fantastycznym miejscu.
Ostatnio w naszym ogrodzie zamieniliśmy się w prawdziwych artystów.
W piątek obchodziliśmy Dzień Ziemi.