Zima, zima
A dziś postanowiliśmy zrobić coś miłego dla ptaków.
Ponieważ szaleje mróz, nasza grupa dokarmiała dziś ptaszki zamieszkujące nasz ogród i okolice. Miło było patrzeć na ten ruch w ptasiej stołówce.[modula id=”180450″]
A dziś postanowiliśmy zrobić coś miłego dla ptaków.
Ponieważ szaleje mróz, nasza grupa dokarmiała dziś ptaszki zamieszkujące nasz ogród i okolice. Miło było patrzeć na ten ruch w ptasiej stołówce.[modula id=”180450″]
20 września obchodziliśmy „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Jest to dla nas bardzo ważny dzień, dlatego świętowaliśmy go najlepiej, jak tylko potrafiliśmy….
Z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu nasze przedszkolaki wzięły udział w wyjątkowych zajęciach ruchowych. Poprzez wspólne ćwiczenia dzieci uczyły się…
Było dużo muzyki i słodkich niespodzianek.
Co możemy już dziś zrobić, by na naszej planecie żyło się lepiej? Czyściej? Zdrowiej?…
Dzięki książkom stajemy się mądrzejsi…
Nareszcie będzie więcej słońca!