Zabawy na śniegu
Dzisiaj po obiedzie wybraliśmy się do naszego ogrodu.
Pogoda była idealna do lepienia bałwanów i kul śnieżnych. Zobaczcie sami jak świetnie się bawiliśmy! 🙂[modula id=”179223″]
Dzisiaj po obiedzie wybraliśmy się do naszego ogrodu.
Pogoda była idealna do lepienia bałwanów i kul śnieżnych. Zobaczcie sami jak świetnie się bawiliśmy! 🙂[modula id=”179223″]
Dzisiaj byliśmy na cudownym koncercie.
W dniu 13.10.2021 r. wybraliśmy się na lekcję muzealną. Nie tylko dowiedzieliśmy się – Co to jest muzeum? Po ustaleniu…
A teraz mamy nowych Wikingów…
A dziś postanowiliśmy zrobić coś miłego dla ptaków.
Kolejny już za nami…
[modula id=”167999″] Dzień Dziecka z wolontariuszami. Kto powiedział, że Dzień Dziecka nie może trwać w nieskończoność…2.06 nasi wolontariusze zrobili nam…