Pasowanie na Marynarza

27 października w naszym przedszkolu odbyło się bardzo ważne wydarzenie- dzieci z grupy I oficjalnie zostały Marynarzami:)

Uroczystość- jak tradycja nakazuje rozpoczęła się od rozbrzmienia dzwona pokładowego.

Powitaliśmy wszystkich przybyłych gości- a trochę ich było: Pani Dyrektor Gabriela Poleszak, Adiunkt Politechniki Morskiej dr inż. Marcin Przywarty, studenci Politechniki Morskiej oraz co najważniejsze Nasi kochani Rodzice i  Dziadkowie !

Pięknie zaprezentowaliśmy to, czego nauczyliśmy się przez tak krótki czas. Wszyscy podziwiali nas za piękną postawę i prezentacje. Nasze ciocie pękały z dumy! Zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami.

Następnie część najważniejsza, czyli Pasowanie przez Panią Dyrektor oraz Pana Marcina Przywartego. Wszyscy cierpliwie czekaliśmy na swoją kolej. Wtedy na naszych głowach pojawiły się białe marynarskie czapki, a do naszego ramienia został przyłożony trójząb- ani trochę się go nie baliśmy:)  Wszyscy pękali z dumy! Zdecydowanie była to piękna chwila dla każdego z nas.

Na koniec otrzymaliśmy dyplomy oraz słodki upominek i wspólnie obejrzeliśmy film z urywkami naszego dnia w przedszkolu.

Było pięknie![modula id=”175208″]