Przedstawienie teatralne „Calineczka”

Kolejny raz wystawiliśmy przedstawienie teatralne oparte na motywach baśni H. Ch. Andersena pt. „Calineczka” dla kolegów i koleżanek ze SP nr 33 oraz naszych kochanych „Wikingów”.
Odtworzyliśmy doskonale swoje kwestie aktorsko, wokalnie i tanecznie. Wciągnęliśmy widzów w fabułę przedstawienia, która przypomniała, że warto pozostać wiernym swoim marzeniom i że dobro, które dajemy innym, wraca do nas. Piosenki, sprawiły, że na widowni panowała cisza i skupienie. Goście z wielkim zainteresowaniem oglądali nasze występy.
Widowisko zakończyło się owacjami i gromkimi brawami. W podziękowaniu za piękne występy otrzymaliśmy drobne upominki i słodkości. Dziękujemy Pani Bożence  i dzieciom z zaprzyjaźnionej szkoły za miłe spotkanie.