Zabawy na śniegu
Dzisiaj po obiedzie wybraliśmy się do naszego ogrodu.
Pogoda była idealna do lepienia bałwanów i kul śnieżnych. Zobaczcie sami jak świetnie się bawiliśmy! 🙂[modula id=”179223″]
Dzisiaj po obiedzie wybraliśmy się do naszego ogrodu.
Pogoda była idealna do lepienia bałwanów i kul śnieżnych. Zobaczcie sami jak świetnie się bawiliśmy! 🙂[modula id=”179223″]
Ostatnio obchodziliśmy urodziny naszej Haneczki, życzymy Ci jeszcze raz wszystkiego najlepszego! 🙂
Chrzest Morski o dla nas ważne wydarzenie…
Ostatnio pogoda nam dopisała więc spędziliśmy czas w naszym ogrodzie.
… zastanawiali się „Wikingowie”…
Wybraliśmy się na specjalną misję – w ramach akcji „Godzina dla Szczecina” postanowiliśmy umilić mieszkańcom Szczecina dzień. Zachęcaliśmy wszystkich przechodniów,…
Poczuliśmy ducha walki…