Z wizytą w filharmonii

Dzisiejszego dnia (24 kwietnia) wybraliśmy się do Filharmonii Szczecińskiej. We wspaniałej lekcji muzyki wzięły z nami udział nasze kochane Babcie. Najpierw kupiliśmy bilety, a następnie zajęliśmy miejsca w sali koncertowej. Z uwagą wysłuchaliśmy koncertu oraz poznaliśmy brzmienie dźwięków waltorni. Dużą niespodzianką był dla nas występ naszego starszego kolegi Janka, który jest absolwentem naszego przedszkola. Wspaniale zagrał na trąbce. My mieliśmy  okazję zagrania na instrumentach perkusyjnych. Na scenę z naszej grupy został zaproszony Mikołaj i Robert. Wybrali instrumenty i wspólnie zagrali z muzykami. Świetnie sobie poradzili. Do przedszkola odprowadziły nas Babcie, którym bardzo dziękujemy za pomoc i mile spędzony czas.

[modula id=”162088″]