Podobne wpisy
Ćwiczenia oddechowe z serduszkami…
… miały być wczoraj, ale przecież wczoraj nie mieliśmy już siły na to dmuchanie.
Kodowanie na dywanie…
Bawiliśmy się małą matą…
Dzień uśmiechu
Tego dnia było bardzo wesoło…
Wyjście do Galerii Tworzę się
Ostatnio nasza grupa miała okazję zobaczyć wystawę „MIASTO DZIECI” w galerii Tworzę się w Domu Kultury 13 Muz w Szczecinie….
Zdrowo jem! 🍇🍐🍎
Odwiedziła nas Pani Emilia Deptalska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie i przeprowadziła prelekcję dotyczącą zdrowego odżywiania. Rozmawialiśmy o tym,…
Dzień Nauki Polskiej cz. 2
Dzień dzisiejszy obfitował w różne aktywności…





