Podobne wpisy
Wrześniowe wrzosy…
Uzbrojeni w łopatki, podjęliśmy się samodzielnego (prawie) posadzenia wrzosów przed wejściem do przedszkola…
Drogie Babcie i Dziadkowie!
Popatrzcie na nas – jesteśmy coraz więksi, bardziej samodzielni, coraz mądrzejsi, ale kochamy Was – zawsze i mocno!
Kolejne podróże „Piratów”
tym razem kosmiczne…
Wycieczka do „U PIEKARZY”
Dzisiaj nasza grupa wybrała się do ”U PIEKARZY” aby poznać zawód cukiernika. Dowiedzieliśmy się jak wygląda proces robienia pierników i…
Dzień Chłopaka
Dziś nasi chłopcy mieli swoje święto. Zobaczcie jak Piraci świętowali Dzień Chłopaka. Dziękujemy naszym rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku. 🙂
W dziecięcym laboratorium
W tym tygodniu odkrywamy, eksperymentujemy i doświadczamy. Takie zajęcia uwielbiamy najbardziej! 🙂







