Podobne wpisy
Nasza pierwsza wizyta w Filharmonii Szczecińskiej
Takie zajęcia lubimy najbardziej! Kilka dni temu mieliśmy okazję uczestniczyć w koncercie – zajęciach muzycznych w szczecińskiej filharmonii. [modula id=”127356″]
Urodzinki Hani…
Nasza Hania to romantyczna dusza…
Pożegnanie wolontariusza 🇵🇹👋
Nasz wolontariusz, wujek Diogo, musiał opuścić nas nieco szybciej, niż planowaliśmy. ❤️ Dziś spędziliśmy ostatni wspólny dzień. Na pożegnanie przygotowaliśmy…
Przygotowania do świąt
Przygotowujemy się do świąt
Jak „Marynarze” to i statek…
Byliśmy na tym wielkim, ogródkowym statku…













