Podobne wpisy
Kodowanie na dywanie…
A znacie taka zabawę „Mucha wyszła”?…
Dzień Kobiet w pięknej scenerii
Dzień Kobiet „Żeglarze” spędzili bardzo aktywnie. Zaraz po „zielonym” śniadaniu wyruszyli na spacer po najbliższej okolicy przedszkola – spacer po…
Kolejna urodzinowa imprezka za nami…
Dzisiaj swoje urodzinki obchodził nasz Julek.
Nie znam Cię – mówię NIE!
Dziś po raz kolejny odwiedziła nas Pani ze Straży Miejskiej.
Dzień Sportu
Dnia 10 września w naszym przedszkolu odbył się Dzień Sportu, grupa Żeglarzycwraz z innymi przedszkolakami brała czynny udział w zawodach…
Słoik Wdzięczności – „Żeglarze”
O tym, że poczucie wdzięczności jest ważne wiemy wszyscy.










