Rozstrzygnięcie XVIII edycji Przeglądu Tańca Morskiego…

Osiemnaście lat za nami!!!!…Bo właśnie tyle lat ma nasz Przegląd. Jego pierwsi uczestnicy są już dorośli… Tymczasem „Żagielek” dalej, niestrudzenie, propaguje „morskie klimaty” wśród przedszkolaków… Dziś chcemy Wam pokazać pięć filmów ze wspaniałymi morskimi tańcami! Artyści tańczą z wdziękiem godnym największych scen baletowych świata… I teraz: Uwaga, Uwaga! Kochani Uczestnicy Przeglądu ze szczecińskich przedszkoli! Kto zwyciężył? Cierpliwie poczekajcie na dyplomy (przywieziemy je do Was jak najszybciej), a wtedy się dowiecie… Tymczasem obejrzyjmy filmy!

Bardzo dziękujemy przedszkolakom za piękne występy, nauczycielom gratulujemy zdolnych wychowanków! Dziękujemy za udział w naszym Przeglądzie!

Film PP nr 50:

Film PP nr 4:

Film PP nr 50 filia:

Film PP nr 27:

Film Środowiskowa Placówka Edukacyjno-Wychowawcza nr 1: