Pasowanie na „Wikingów”…
Prawie (!!!) najstarsze przedszkolaki zostały grupą „Wikingów”!
Prawie (!!!) najstarsze przedszkolaki zostały grupą „Wikingów”!
… bawią się figurami (geometrycznymi!).
Zapraszamy! https://we.tl/t-dUhPcDOrzu
Zapraszamy do galerii…
A na „deser”, oprócz zdjęć, obejrzyjcie Państwo filmiki…
„Rybacy” to już nie maluszki…
Nasi sportowcy mieli okazję wykazać się w zabawach sportowych.
„Rybacy” postanowili pobawić się kubeczkami i to nie w byle co, tylko w kodowanie!
Nazbieraliśmy ich pełne ręce…