Podobne wpisy
Piraci w filharmonii
Czyli kolejne udane wyjście…
Wycieczka na Wały Chrobrego…
Nie mogliśmy przegapić takiej okazji…
„Małe i duże”…
To jakoś tak samo wyszło…
Zabawy w śniegu
Choć myśleliśmy, że już zbliża się wiosna za oknem było widać biały puch.
Dobre uczynki
Ostatnio zastanawialiśmy się w jaki sposób moglibyśmy pomóc babci i dziadkowi…
Urodziny Julii i Kalinki 🎂
Dziewczynki życzymy Wam sto lat! Samych najpiękniejszych chwil i wszystkiego czego sobie zamarzycie ❤️

















