Dzień Rodziny
Przeżyjmy to jeszcze raz…
Łzy wzruszenia, śmiech i piękna pogoda. Było cudownie. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim naszym kochanym Rodzicom za wszelką pomoc w zorganizowaniu tego święta. Jesteście wspaniali! :)[modula id=”164499″]
Przeżyjmy to jeszcze raz…
Łzy wzruszenia, śmiech i piękna pogoda. Było cudownie. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim naszym kochanym Rodzicom za wszelką pomoc w zorganizowaniu tego święta. Jesteście wspaniali! :)[modula id=”164499″]
To przysłowie wszystkim bardzo dobrze znane.
Kreatywna zabawa- tworzymy zabawki z dostępnych materiałów.
Dzisiaj był bardzo kolorowy i wyjątkowy dzień.
7.02 dzisiaj wraz z grupą Rybaków braliśmy udział w zabawach rytmicznych z wykorzystaniem kubeczków, świetnie się przy tym bawiliśmy.
To już było, ale… Jeszcze wspominamy. Mam serduszko, wielkie serce, spójrz, jakie czerwone. Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego…
W tym tygodniu kolejny żeglarz obchodził swoje święto.