Dzień Kobiet u „Marynarzy”
Wspólne odczuwanie radości poprzez taneczne zabawy oraz okazanie szacunku dziewczynom. Chłopcy wykonali tulipanki. Panie również były szczęśliwe. Pani Dyrektor przesyła wdzięczne całuski.
Wspólne odczuwanie radości poprzez taneczne zabawy oraz okazanie szacunku dziewczynom. Chłopcy wykonali tulipanki. Panie również były szczęśliwe. Pani Dyrektor przesyła wdzięczne całuski.
Walentynki to święto miłości. Dla nas to święto przyjaźni i integracji grupy.
Dla naszych najwspanialszych mamusi i tatusiów
Były wzruszenia, duma i wakacyjny luzik…
Co tam ulewny deszcz, reprezentanci naszego przedszkola wraz z całymi rodzinami, mimo niepogody, wyruszyli na pobliski plac Mickiewicza, by wystąpić…