„Żeglarze” Chrzest Morski zdjęcia cz.3
[ngg src=”galleries” ids=”2740″ display=”basic_thumbnail”]
[ngg src=”galleries” ids=”2740″ display=”basic_thumbnail”]
Dzisiaj nasz kolega miał swoje święto więc mieliśmy imprezkę, jeszcze raz życzymy Ci wszystkiego najlepszego! 🙂
Mamy tydzień bajek i baśni, więc nie mogło zabraknąć naszych ulubionych książek. Ciocia zaproponowała, aby chętni przynieśli ulubioną książkę z…
Witaj Maj, piękny Maj, U Polaków błogi raj!
Stasiu jeszcze raz życzymy Ci wszystkiego najwspanialszego! Bądź zawsze uśmiechniętym chłopcem! 🙂
Czas szybko płynie…
Przez ostatnie dni w grupie skupialiśmy się na tym, jak być dobrym przyjacielem, jak współpracować i jak radzić sobie z…