Co „Marynarze” widzieli w ogrodzie…

Poszliśmy sobie do naszego ogródka, żeby sprawdzić, co tam się właściwie działo…I proszę! Tuż przed altanką rozstawione są rowerki! I to jakie! Nawet różowe były! Z koszyczkami i bez, z przerzutkami, jedne miały dwa koła, a inne cztery… Okazało się, że to starszaki z naszego przedszkola i z zaprzyjaźnionej zerówki ze szkoły będą zdawali prawdziwy egzamin na mini kartę rowerową! Przyjechali policjanci, było stanowisko pierwszej pomocy przedmedycznej, a my to wszystko sobie dokładnie obejrzeliśmy. Przyjrzeliśmy się nawet znakom drogowym i już na pewno wiemy, że po przejściu dla pieszych nie wolno skakać. Gdy przysiedliśmy na ławeczkach nieco zmęczeni, przywitał się z nami pan policjant, który obiecał, że gdy tylko podrośniemy, też będziemy zdawać taki ważny egzamin!!!