Pożegnanie „starszaków”…

Przychodzi taki czas, że najstarsze przedszkolaki opuszczają przedszkole…  Pierwszy raz braliśmy udział w ich pożegnaniu… Z uwagą przyglądaliśmy się, jak Pani Dyrektor rozpoczęła uroczystość uderzeniem w przedszkolny dzwon i przywitała wszystkie dzieci… Za chwilę zabrzmiał polonez i nasi najstarsi dostojnie zatańczyli ten narodowy taniec. Potem były jeszcze wiersze, piosenki i inne tańce. Absolwenci w ten sposób żegnali się z nami i pięknie dziękowali za wspólne zabawy. Obiecali, że będą czekać na nas w szkole… Gdy skończyli – pożegnanie rozpoczęli „Marynarze” – pięknym wierszykiem z elementami j. migowego. Po najmłodszych występowały dzieci z każdej grupy. Przyszedł też czas na życzenia, niespodzianki i kwiaty, które sprawiły absolwentom wiele radości!

Dziękujemy Rodzicom za cudne kwiaty!!!!