Podsumowanie Międzyprzedszkolnego Konkursu „Pokaz mody morskiej”

Nasz „Żagielek”  jest pomysłodawcą i organizatorem Międzyprzedszkolnego Konkursu „Pokaz mody morskiej”…W tym roku wyzwanie konkursowe podjęło 6 placówek: Przedszkole Publiczne Nr 4; Przedszkole Publiczne Nr 50 Filia; Przedszkole Publiczne Nr 52; oddział „O” przy Szkole Podstawowej Nr 33; Środowiskowa Placówka Edukacyjno-Wychowawcza Nr 1. Nasze przedszkole reprezentowała dzielna grupa „Wikingów”.

Komisja konkursowa ustaliła, że: wszystkie filmiki pokazują wysoki poziom zaangażowania dzieci i nauczycieli, stroje „morskie” są barwne, pomysłowe i bardzo kreatywne! Widać, że dzieci wyglądały pięknie i bawiły się świetnie! Cieszy nas, że zabawy „morskie” dobrze się miewają w naszym Szczecinie.

Komisja konkursowa, po długich naradach, postanowiła przyznać wszystkim placówkom biorącym udział w konkursie I miejsce!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia filmików! Dyplomy i nagrody przekażemy wszystkim zwycięzcom w najbliższych dniach! Dziękujemy za udział w konkursie!