||

Rozpoczęcie Sezonu Żeglarskiego…

Dzieci z grup „Rybaków” i „Żeglarzy” spotkały się w Centrum Żeglarskim, by tańcem rozpocząć nowy sezon żeglarski…Wody mieliśmy w nadmiarze. Padała nieba i była wszędzie wokoło. Jak na dzieci z „Żagielka” przystało, dzielnie stawiliśmy czoła tanecznemu wyzwaniu. Przy aplauzie zgromadzonej publiczności, nie zważając na deszcz, swobodnie wykonaliśmy dwa „morskie” tańce. Potem wszyscy poszliśmy napić się ciepłej herbatki.  Odważni i nieprzemakalni grali sobie w piłkę nożną (nie zważając na aurę), gdy trochę zgłodnieli – piekli kiełbaski przy ognisku… Słowem – „majówka”. Jesienna… ahoj!

Bardzo dziękujemy Rodzicom i Bliskim za liczne przybycie! Dziękujemy za poświęcony czas i wspólne przedpołudnie z parasolem… Dzieci zatańczyły rewelacyjnie! Gratulujemy!