Dwaj adwokaci…

… przybyli w odwiedziny do grupy „Wikingów”…  Misia Adwokata i pana Piotra – również Adwokata,  przyprowadziła do sali Pani Dyrektor, która serdecznie przywitała obu Gości. Pan Piotr – wujek Klarci, świetnie potrafi rozmawiać z dziećmi. Zagadnął dzieci o  superbohaterach i po małej chwili wszystkie przedszkolaki były gotowe na spotkanie… Najpierw była rozmowa – o ważnych sprawach – kto to jest adwokat, czym się zajmuje, czy łatwo jest kogoś bronić, a potem – pan adwokat przeczytał dzieciom bardzo ciekawą książkę o leśnych zwierzętach „Leśne sprawy Misia Adwokata”, którą napisała Ewa Ruszkiewicz. Miś Adwokat w czarnej todze pomagał mieszkańcom lasu i obronił nawet Wilka!!! Książka bogato ilustrowana, o wartkiej akcji, bardzo podobała się dzieciom… Ale nie był to koniec atrakcji – wszyscy „Wikingowie” otrzymali od pana Piotra  kolorowanki o leśnych bohaterach i pamiątkowe zakładki. I oczywiście książkę o leśnych, adwokackich sprawach. Każdy mógł zrobić sobie fotkę w prawdziwej todze z zielonym żabotem i Misiem Adwokatem! To dopiero było!!! My podziękowaliśmy Gościom za przybycie, a teraz dziękujemy raz jeszcze!!! Za odwiedziny, niespodzianki i poświęcony czas! Czy łatwo jest kogoś bronić? My sami wiemy, że często to bardzo, bardzo trudna sprawa!!!