Dorośli czytają „Marynarzom”…

Dziś odwiedziła nas Babcia Konstantego…  I przyniosła ze sobą wielką książkę, a właściwie to dwie książki! To  opowieści o Kapitanie Kiwi. Jedną z nich – Kapitan Kiwi Pogromca Straszków  Babcia Kostka przeczytała nam od razu. Superbohater Kiwi pomaga ptakom oswajać codzienne lęki, takie straszki właśnie, jakże bliskie czasem przedszkolakom. Do tego Kiwi chciałby spełnić swoje wielkie marzenie… Książka jest świetnie ilustrowana, kolorowa, miejscami śmieszna, wzbudziła zainteresowanie i przychylność dzieci. Bo przecież  nasz dzisiejszy Gość (Babcia Kostka) cudnie nam czytała i pokazała wszystkie obrazki. Dzieci same upomniały się po obiedzie o jej drugą część, którą, oczywiście, też przeczytaliśmy. A Babcia Kostka podarowała nam również kolorowanki z ptakiem Kiwi, a my rysowaliśmy z zapałem!

Dziękujemy, Pani Babciu Konstantego, za poświęcony nam czas, za pouczającą opowieść i kolorowanki!