Dzień Pluszowego Misia cz.2
Zrobiliśmy sobie misie w kropeczki…Najpierw wybieraliśmy sami, którego misia chcemy przyozdobić… Potem, specjalnymi patyczkami, robiliśmy misiom kropeczki! Trudna to była praca, ale daliśmy radę!
[modula id=”145420″]
Zrobiliśmy sobie misie w kropeczki…Najpierw wybieraliśmy sami, którego misia chcemy przyozdobić… Potem, specjalnymi patyczkami, robiliśmy misiom kropeczki! Trudna to była praca, ale daliśmy radę!
[modula id=”145420″]
Pierwszy koncert w Filharmonii Szczecińskiej już za nami!
Nasz Miłoszek to pasjonat samochodów i … reklam…
Przedświąteczny czas w naszej grupie spędzaliśmy bardzo aktywnie. Czekały na nas różnorodne zadania, podczas których mieliśmy okazję poznawać wielkanocne zwyczaje….
Marianka z naszej grupy wzięła udział w II Szczecińskim Biegu Klimatycznym. W swojej kategorii wiekowej udało jej się zająć drugie…
Dziś byliśmy prawdziwymi ogrodnikami…
„Rudy ogon, ząbki długie,Jakiś zwierzak szyszkę skubie,Wiewióreczka mała, chuda,Robi w lesie różne cuda”. M. Jankowiak