Rozstrzygnięcie XVII Przeglądu Tańca Morskiego „Z wiatrem w żaglach”

Nasze przedszkole po raz XVII (i nie ostatni!) było organizatorem Przeglądu Tańca Morskiego „Z wiatrem w żaglach”…W Przeglądzie wzięły udział dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych. Wszystkie grupy zaprezentowały wielką inwencję twórczą, kreatywność, zaangażowanie, muzykalność. Przesłane na Przegląd tańce były wesołe, kolorowe i … niepowtarzalne! Decyzją komisji konkursowej wszystkie grupy biorące udział w Przeglądzie Tańca Morskiego otrzymują pierwsze miejsce! Ogromnie gratulujemy, cieszymy się, że wspólnie, poprzez taniec,  możemy propagować ideę edukacji morskiej! Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!

Dyplomy i nagrody zostaną dostarczone do placówek do końca bieżącego tygodnia. Ahoj!

Zapraszamy do obejrzenia występów poszczególnych grup!