29.09 Dzień Chłopaka

Dzień Chłoapka

Dziś obchodziliśmy Dzień Chłopaka….na naszych chłopców czekały różne niespodzianki i aktywności. Z tej okazji dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów laurki i kodowane serduszko, wręczyły chłopcom upominki i laurki. W ciągu dnia bawiliśmy się w zabawę przyklej serduszko…dziewczynki podczas zabawy ruchowej przyklejały kolegom serduszko z miłym napisem, później bawiliśmy się w zabawę ,,Odgadnij czyje to marzenie”, a na dworze w ramach gimnastyki bawiliśmy się w ,,Tor przeszkód”, który tak zainspirował dziewczynki, że później same tworzyły tory przeszkód dla chłopców podczas zabaw dowolnych. W dobrych humorach wróciliśmy do przedszkola a chłopcy z upominkami i uśmiechem na twarzy wracali do domów.