„Żagielek” żegna „Piratów”

W piątek w ogrodzie przedszkolnym spotkali się „Piraci” – już prawie studenci szkół podstawowych… Tęsknili za kolegami, swoimi paniami, obiadkami i wszystkim w ogóle! Rodzice (zapewne) też… Przybiegli do „Żagielka”, by poszaleć na statku, poznać nowinki, tajemnice, by zwierzyć się koleżankom. By ostatni raz poczuć się ważnym w „Pirackim” zespole… Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która ze wzruszeniem przywitała wszystkich Gości. Po chwili przedszkolaki ustawiły się na schodach tarasu, by wystąpić z krótkim programem artystycznym. Zaśpiewały piosenkę o Kocie Umbriadze, powiedziały pożegnalny wiersz i już po chwili z zaciekawieniem słuchały, jak żegnają je dorośli. Pani Dyrektor powiedziała,  że w szkole poradzą sobie świetnie, ciocie mówiły, że będą pamiętać każde dziecko i mocno  tęsknić, a Rodzice – na pewno nie raz będą „Żagielek” wspominać… Pani Dyrektor  podziękowała również Rodzicom za troskę o wszystkie dzieci i o sprawy przedszkola… I przyszła najważniejsza chwila dnia – rozdanie dyplomów! Każde dziecko z rąk Pani Dyrektor otrzymało swój dyplom i komplet pamiątek… Wtedy właśnie zaczął padać deszcz, który szybko zamienił się w ulewę! Zdążyliśmy schować się do sali (przygotowanej już od rana na wszelki wypadek), by tam dokończyć uroczystość. Oczywiście z zachowaniem procedur sanitarnych. Na zakończenie uroczystości wystąpiła Mama Alinki, która podziękowała za wspólne cztery lata i wspomniała pierwsze, niełatwe dla maluszków dni w przedszkolu… I jeszcze, zupełnie już na koniec, dzieci i chętni Rodzice wystąpili w wydarzeniu Gaszyn Challenge – pomagamy Frankowi, dzielnie wykonując przysiady i pompki! Serdecznie dziękujemy za podjęcie wyzwania!

„Piraci” – dacie radę! Trzymamy kciuki!

[ngg src=”galleries” ids=”2657″ display=”basic_thumbnail”]