Pasowanie na „Rybaków”

„Rybacy” to już nie maluszki…

Dziś zdali swój pierwszy „Żagielkowy” egzamin i stali się prawdziwymi wilkami morskimi (a jakżeby inaczej!). Podczas „Pasowania na Rybaka” nasze kochane przedszkolaki powiedziały wierszyk, zaśpiewały piosenkę w języku polskim oraz angielskim a nawet odtańczyły piracki taniec. Złożyły tez uroczyste ślubowanie. Oczywiście za swoje szczególne zaangażowanie i wspaniałe umiejętności otrzymali prawdziwe dyplomy. Dzisiejsze wydarzenie odbyło się bez udziału Rodziców, ale nic straconego, nasze ciocie wszystko do Państwa nagrały. Także zapraszamy do oglądania tego wspaniałego występu i liczymy na mocne brawa przed ekranami. I oczywiście gratulujemy- takich wspaniałych i uzdolnionych dzieci.

A po pasowaniu była już tylko zabawa – tworzenie budowli z kukurydzianych chrupków. Och co to były za budowle, wspaniałe! A później wylądowały w naszych (spragnionych już chrupków) brzuszkach

[ngg src=”galleries” ids=”2723″ display=”basic_thumbnail”]