Ostatnie chwile w „Żagielku”…

Przecież dopiero przyjechali…Bardzo szybko minął nam ten rok – jedno ważne wydarzenie goniło drugie. A wolontariusze – byli. Bawili się z dziećmi, uczyli piosenek, tańców, opowiadali o swoich krajach. Pomagali podczas zajęć. Głaskali po główkach. Czasem jeździli na urlop, do mamy. Mimo tej mamy gdzieś daleko, bardzo pokochali nasze przedszkole. Świetnie odnaleźli się w „Żagielku”, otoczeni życzliwością i uśmiechem, z radością przychodzili do „swoich” dzieci”. I kto nam teraz będzie rysował najpiękniej na świecie, kto zrobi cudne zdjęcia? Kto rozśmieszy, pogra w piłkę, powie słowo w swoim języku?… Zapytani znienacka, jakie polskie słowo zapamiętają, odpowiedzieli: piękno, miłość i kocham cię! tacy są!

Drodzy Wolontariusze, poznaliście nasze przedszkole, nasze miasto, nasz kraj bardzo dobrze. Wierzymy, że będziecie nas wspominać. A z nami – zostaną Wasze piosenki, obrazki, wierszyki. Gdy będziecie w pobliżu – zajrzyjcie do „Żagielka”. Zapraszamy!