Dzień Dziecka, czyli dzień pełen wrażeń!

„Ciocia, dzisiejszy dzień był… fantastyczny, najlepsiejszy ze wszystkich, mega fajny”. Takie dziś padały słowa z ust naszych „Żeglarzy”. My, ciocie możemy powiedzieć, że ten dzień były wyjątkowy, intensywny i wypełniony zabawą i uśmiechem dzieci, a to w dniu ich święta najważniejsze.

Tanecznym krokiem (dosłownie) rozpoczęliśmy zabawę w przedszkolnym ogrodzie, by następnie zmierzyć się z konkurencjami, które przygotowały nasze wolontariuszki. Musieliśmy wykazać się wytrwałością, zręcznością i spostrzegawczością. Wszystkie konkurencje wykonaliśmy wzorowo! W przerwach pomiędzy sportowymi zmaganiami mogliśmy porysować kredą oraz poskakać przy dziecięcej muzyce wraz z fruwającymi bańkami. Zakończeniem zmagań w ogrodzie przedszkolnym (wymuszonym przez deszczyk, który nas straszył od samego rana) był smaczny obiadek na tarasie przedszkolnym. Po przyjściu do przedszkola czekały na nas kolejne niespodzianki: słodki poczęstunek (coś słodkiego i chrupiącego), przedstawienie dla dzieci (takie, z najprawdziwszymi aktorami:) oraz podwieczorek, ale taki inny, bo dziś zaserwowaliśmy dzieciom smaczne i zdrowe frytki.